بیش از 5 کارخانه در کشور محصولات هیوندای را تولید می کنند

 

مدیر فروش شرکت لوازم خانگی هیوندای ایران در حاشیه ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی در خصوص تاریخچه برند هیوندای در ایران بیان داشت : برند هیوندای از سال 91 و با مونتاژ 2 مدل یخچال و 1 مدل اجاق گاز در کارخانه های داخلی فعالیت خود را آغاز نمود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیر فروش شرکت لوازم خانگی هیوندای ایران در حاشیه ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی در خصوص تاریخچه برند هیوندای در ایران بیان داشت : برند هیوندای از سال 91 و با مونتاژ 2 مدل یخچال و 1 مدل اجاق گاز در کارخانه های داخلی فعالیت خود را آغاز نمود.

اسحاقی در گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» افزود : پس از توسعه کار و تمدید قرارداد با شرکت کره ای، با همکاری بیش از 5 کارخانه در کشور مانند نیکسان، گلسان و تاکنوگاز که از لحاظ کیفیت درجه 1 هستند نسبت به تولید کالا اقدام به عمل آمد و در حال حاضر بیش از 70 درصد کالاهای برند هیوندای در کارخانه های داخل و توسط نیروهای متخصص ایرانی در حال تولید است.

وی ادامه داد : البته لازم به ذکر است که برخی از کالاهای کوچک با توجه به نیاز بازار از شرکت مادر وارد می شود که با توجه به اهمیت خوش نامی برند مادر، تمامی کالاها تحت نظارت شرکت کره ای بوده چرا که نباید به اعتبار این برند لطمه ای وارد شود.

اسحاقی خاطرنشان کرد : یکی از مسائل مهم در برندسازی هیوندای، حمایت داخلی و استفاده از نیروی کار ایرانی و ایجاد شغل در کشور است.

مدیر فروش هیوندای ایران در پایان گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» علت اصلی عدم توفیق صنعت لوازم خانگی ایران را قاچاق کالا عنوان کرد و ادامه داد: تولید کشور زمانی بهبود خواهد یافت که از تولید کننده حمایت و با قاچاق کالا با شدت بیشتری برخورد شود. متاسفانه تا به امروز برخورد قاطعی با قاچاقچیان نشده و بازار لوازم خانگی کشور به جولانگاه قاچاقچیان مبدل شده است