محصولات جدید سامسونگ داخلی سازی شدند/ اعلام قیمت تلویزیون های QLED

مدیر ارشد بخش لوازم صوتی و تصویری سامسونگ ایران در حاشیه مراسم رونمایی تلویزیون های جدید QLED سامسونگ عنوان کرد : بحث ورود تکنولوژی های روز دنیا در بخش های صنعتی کشور موضوع مهمی بود که مدیران ایرانی سامسونگ نیز در طی چند سال گذشته توجه ویژه ای به آن داشته اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیر ارشد بخش لوازم صوتی و تصویری سامسونگ ایران در حاشیه مراسم رونمایی تلویزیون های جدید QLED سامسونگ عنوان کرد : بحث ورود تکنولوژی های روز دنیا در بخش های صنعتی کشور موضوع مهمی بود که مدیران ایرانی سامسونگ نیز در طی چند سال گذشته توجه ویژه ای به آن داشته اند.

آرین سیف هاشمی در گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» در خصوص میزان داخلی سازی تلویزیون های QLED  سامسونگ و همچنین میزان انتقال فناوری ساخت آن به کشور بیان داشت : با توجه به قالب های موجود در کارخانه های تولیدی سامسونگ در کشور، تمامی مراحل تولید این تلویزیون ها توسط مهندسان ایرانی و با تکنولوژی روز دنیا در ایران صورت خواهد گرفت.

وی افزود : آنچه که مشخص است ورود تکنولوژی کره جنوبی در ساخت تلویزیون های QLED سامسونگ به خوبی صورت گرفته و مهندسان کشور ما در حال نظارت بر مراحل تولید این محصولات در ایران هستند.

سیف هاشمی خاطرنشان کرد : البته تکنولوژی بسیار پیچیده ساخت پنل نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا وجود نداشته و در حال حاضر نمی توان انتظار تولید پنل های تلویزیون را نیز در کشور داشت.

مدیر ارشد بخش لوازم صوتی و تصویری سامسونگ در خصوص زمان ورود تلویزیون های جدید QLED به بازار ایران عنوان داشت : در حال حاضر تعدادی از این محصولات در خیابان های جمهوری، شریعتی و امین حضور به صورت نمونه وجود دارد که از اواخر هفته آینده به صورت رسمی وارد بازار کشور شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

آرین سیف هاشمی در پایان با اشاره به حدود قیمتی تلویزیون های QLED سامسونگ بیان داشت: این محصولات در دو سایز 55 و 65 اینچ در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. قیمت حدودی تلویزیون های 55 اینچ بین 9 تا 10 میلیون تومان و قیمت تلویزیون های 65 اینچ بین 15 تا 16 میلیون تومان خواهد بود.

گزارش تصویری مراسم رونمایی تلویزیون های جدید QLED سامسونگ

صبح امروز و با حضور اصحاب رسانه، تلویزیون های QLED سامسونگ درمحل هتل پارسیان آزادی رونمایی شدند. در این مراسم که مدیران ارشد کره ای و همچنین مدیران ارشد ایرانی سامسونگ حضور داشتند، تلویزیون های QLED سامسونگ جهت ورود به بازار ایران معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، صبح امروز و با حضور اصحاب رسانه، تلویزیون های QLED سامسونگ درمحل هتل پارسیان آزادی رونمایی شدند. در این مراسم که مدیران ارشد کره ای و همچنین مدیران ارشد ایرانی سامسونگ حضور داشتند، تلویزیون های QLED سامسونگ جهت ورود به بازار ایران معرفی گردیدند.

گزارش تصویری مراسم رونمایی تلویزیون های جدید QLED سامسونگ

 

 

با انتقال کامل فناوری تولید و بدست مهندسان و متخصصان ایرانی|رونمایی خوش نقش های سامسونگ در ایران

سام سرویس، با 900 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور، در تداوم خدمات ویژه خود به مشتریان VIP، برنامه های ویژه ای برای خریداران QLED دارد.

رونمایی خوش نقش های سامسونگ در ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سامسونگ الکترونیک، روز پنج شنبه 30 شهریور ماه، طی مراسمی رسمی جدیدترین تلویزیون های سامسونگ، به ویژه سری QLED را معرفی کرد.

در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی رسانه در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد، تازه ترین مدل از تلویزیون های هوشمند شامل QLED، تلویزیون های Premium UHD و مدل های UHD 2017 برای ورود به بازار ایران معرفی شدند.

تلویزیون های QLED سامسونگ در دو مدل Q77F صفحه تخت و Q78C با صفحه Curve تولید شده اند.

طراحی این تلویزیون ها با تمرکز بر روی سه موضوع کیفیت تصویر، هوشمندی بیشتر و سبک طراحی متناسب با زندگی روزمره کاربران انجام شده است.

آرین سیف هاشمی، مدیر ارشد بخش لوازم صوتی و تصویری سامسونگ ایران با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد تلویزیون های QLED گفت: « در بازار جهانی، انگیزه بالای ما در خلق نوآوری زمانی زبان زد شد که سامسونگ عنوان هفتمین برند ارزشمند جهان را به خود اختصاص داد. سامسونگ موفقیت خود را مرهون کار بی وقفه، نوآوری و توجه به علاقمندی های مصرف کنندگان در طراحی می داند. همین توجه، سامسونگ را به درکی ویژه از نیاز مصرف کنندگان و خلق امکاناتی جدید برای آنها راهنمایی کرده است. این کامیابی همچنین ثمره درک نیاز مصرف کنندگان و خلق امکانات جدید برای آنان است.»

به گفته سیف هاشمی، سامسونگ به عنوان برند پیشرو در بازار جهانی طی 11 سال گذشته همواره تلاش کرده تا تجربه بصری بی همتا و ویژه ای را پیش چشم کاربران خود قرار دهد. در تداوم این هدف، امسال تلویزیون های QLED را با ارائه بهینه ترین سطح روشنایی و فناوری های پیشرفته ای همچون HDR 1500 به بازار عرضه کرده است.

hdr 1500

مدیر ارشد بخش لوازم صوتی و تصویری سامسونگ، تلویزیون های QLED را آغازگر عصر جدیدی از سرگرمی های خانگی دانست که توانسته اند مشکلات معمولی کاربران در خانه ها را حل کنند. در تلویزیون ها به لطف سبک طراحی خلاقانه شاهد رفع چالش هایی همانند گره خوردن کابل ها، فاصله زیاد تلویزیون از دیوار در حالت نصب دیواری و دشواری کنترل نمودن دستگاه های جانبی متصل به تلویزیون هستیم.

این دستگاه مدرن با تجهیز به قابلیت های منحصر به فردی همچون فناوری کوانتوم دات، HDR 1500، نمایش بیش از یک میلیارد رنگ، حجم رنگ 100 درصدی، کابل اپتیکال 1.8 میلیمتریف نصب دیواری زیبا و راحت، طراحی 360 درجه و ریموت کنترل هوشمند بخش عظیمی از مشکلات معمول کاربران در طراحی تلویزیون و تحربه بصری را برطرف کرده است.

qled سامسونگ HDR 1500

قنادان، مدیر بازاریابی شرکت سام الکترونیک، همچنین از انتقال کامل فناوری تولید این تلویزیون ها به ایران خبر داد. تلویزیون های QLED در کارخانه های مجموعه تولیدی سام الکترونیک توسط مهندسان و متخصصان ایرانی تولید و آماده ورود به بازار می شود. این تلویزیون ها که همزمان با کشورهای پیشرفته دنیا، در سام الکترونیک تولید می شود یکی از جدیدترین محصولاتی است که به دست کارگران و متخصصان ایرانی با ضمانت شرکت سام سرویس معرفی خواهد شد.

مدیر بازاریابی شرکت سام الکترونیک در این مورد گفت: « شرکت سام الکترونیک توان این را دارد که در راستای اقتصاد مقاومتی با تداوم این اعتماد و در سایه انتقال فناوری، امکان کارآفرینی، اشتغال زایی و تقویت مهارت های تخصصی مهندسان ایرانی را فراهم کند.»

در حاشیه این مراسم اعلام شد که در تداوم ارائه خدمات VIP توسط سام سرویس و بیش از 900 مرکز خدمات پس از فروش آن به خریداران تلویزیون های سامسونگ، برنامه های ویژه ای برای خریداران این نوع تلویزیون ها پیش بینی شده است.

 

کیفیت تصویر QLED

افزایش کیفیت تصویر خواسته ای است که کاربران تلویزیون های سامسونگ از محصولات نسل جدید این شرکت دارند. برای اجرای این درخواست طیف گسترده و متنوعی از ویژگی های بصری نوین به خدمت گرفته شد.

آنچه که بیش از همه تلویزیون های QLED را از دیگر تلویزیون ها جدا می کند، استفاده از ذرات کوانتوم دات برای تولید رنگ است. با برخورد نور به کوانتوم دات ها که ابعاد بسیار ریزی دارند این فرصت فراهم شده تا QLED ها بیش از یک میلیارد رنگ خالص و زنده نمایش دهند.

qled سامسونگ

از سوی دیگر میزان روشنایی در تلویزیون های QLED به 1500 نیت در مدل Q77F و Q78C رسیده است. این میزان روشنایی 2 برابر بیشتر از نسل قبلی تلویزیون های سامسونگ و بیش از 3 برابر تلویزیون های غیر کوانتوم داتی است. کوانتوم دات باعث می شود تا با افزایش نور تصویر، کیفیت نمایش رنگ تغییر نکند. در عین حال به یمن فناوری کوانتوم دات در تلویزیون های QLED، این افزایش نور نه باعث کاهش طول عمر پنل می شود و نه مشکل سوختن پیکسل را به وجود می آورد.

مشاهده تلویزیون در اتاق ها و سالن هایی با نور زیاد تا قبل از این با مشکلاتی مانند بازتاب نور در صفحه نمایش تلویزیون همراه بود. تلویزیون های QLED  به پنل فوق مشکی مجهز هستند که نور بازتاب شده به پنل را جذب می کند و میزان انعکاس نور را به کمترین حد ممکن می رساند.

QLED های سامسونگ از سوی اتحادیه معتبر بین المللی ورباند دوچر الکترونیکز (VDE) اولین تلویزیون با حجم رنگ 100 درصدی شناخته شده اند. بر این اساس تلویزیون های QLED در هر سطحی از روشنایی پنل، تصاویر را با رنگ های واقعی و طبیعی نمایش می دهند.

 

طراحی ویژه QLED

نمای نه چندان جالب پشت تلویزیون، جمع شدن کابل های بلند و عریض در جلوی میز تلویزیون و نصب دیواری مشکل و پرزحمت از جمله چالش های اصلی کاربران تلویزیون با سبک طراحی این دستگاه ها بوده است. مشکلاتی که باعث شده تا تلویزیون ها جایی بهتر از گوشه های اتاق و نزدیک ترین مکان به دیوارها پیدا نکنند.

سامسونگ QLED

  • اتصال نامرئی: در QLED های سامسونگ برای نخستین بار سبکی نوین از طراحی تلویزیون به کار رفته است. در این تلویزیون ها دیگر خبری از سیم های عریض جلوی میز نیست و یک سیم نامرئی جای آنها را پر کرده است. به کمک one connect این امکان به وجود آمده تا تمامی دستگاه های جانبی را در فاصله ای نزدیک تلویزیون قرار داد و همه آنها را با یک کابل اپتیکال با ضخامت 1.8 میلی متر به تلویزیون متصل کرد. با ظرافتی که در طراحی پایه های تلویزیون صورت گرفته هیچ کابلی در اطراف تلویزیون مشاهده نمی شود.
  • طراحی 360 درجه: طراحی قسمت پشت تلویزیون از سبکی مینیمال و شیک پیروی می کند. در این بخش تمامی شیارهای تهویه و درگاه های اتصال کابل حذف شده تا نمایی یک دست و یکپارچه را از پشت تلویزیون های QLED مشاهده کنیم. با وجود نمای زیبای پشت و کابل نامرئی اپتیکال، دیگر نیازی به پیدا کردن نقاط نزدیک به دیوار یا گوشه اتاق نیست و می توان تلویزیون ها را در فضاهای دلخواه قرار داد.
  • نصب دیواری بدون فاصله: خبر خوب برای کاربرانی که علاقمند به نصب دیواری تلویزیون هستند، نصب راحت، سریعف دقیق و در عین حال زیباتر QLED ها به دیوار است. در این تلویزیون ها براکت های دیواری سبک تر و کوچک تر شده و به کمک دو پایه ای که در پشت دستگاه وجود دارد، نصب تلویزیون به راحتی و بدون نیاز به نیروی انسانی زیادی صورت می گیرد. همچنین فاصله بین دیوار و تلویزیون به حدی کاهش یافته که تلویزیون ها را به قاب های نقاشی بر روی دیوارها شبیه کرده است.

هوشمندی QLED

علاوه بر بدنه دستگاه، ریموت کنترل تلویزیون های QLED هم از طراحی مینیمال و در عین حال بسیار کاربردی برخوردار شده است. در این تلویزیون ها دیگر نیازی به ریموت کنترل های متعدد نیست و تمامی دستگاه های جانبی با ریموت کنترل هوشمند QLED مدیریت می شوند.

همچنین برای استفاده بیشتر از محتوای هوشمند، برنامه های مختلف و اختصاصی مانند شبکه اجتماعی هم سام و بازی های متنوع و جذاب برای کاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ تولید شده است. علاوه بر آن ها ده ها اپلیکیشن با کاربردهای گوناگون در بخش اسمارت هاب تلویزیون های QLED در دسترس کاربران ایرانی خواهد بود.

کاربران تلویزیون های QLED  به کمک قابلیت Smart View می توانند به راحتی محتوای گوشی های هوشمند خود را با تلویزیون به اشتراک بگذارند و در صورت داشتن گوشی ای گلکسی سامسونگ از بازی در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرند.

تلویزیون های QLED با کلکسیونی از ویژگی های بصری و طراحی جذاب سبک زندگی جدیدی را برای کاربران رقم می زنند.

تلویزیون های QLED سامسونگ به زودی در 5 مدل سری Q77 با ابعاد 55، 65 و 75 اینچ (برای مدل های Curved تنها در 55 و 65 اینچ)، با ضمانت سام سرویس در دسترس کاربران ایرانی قرار خواهند گرفت.

 

تلویزیون های پرمیوم

با توجه به تغییرات روند بازار و افزایش روز افزون تقاضا برای تلویزیون های صفحه بزرگ به خصوص در سایز بالای 70 اینچ، علاوه بر تلویزیون های QLED، سامسونگ جدیدترین مدل از تلویزیون های پرمیوم یا P UHD را در سایز 82 اینچ معرفی کرد. این تلویزیون ها از ویژگی های همچون HDR 1000، طراحی 360 درجه بدنه، پنل فوق مشکی و مدیریت کابل ( one connect) پشتیبانی می کنند. تلویزیون های P UHD در سری 8 با ابعاد 55ف 65، 75 و 82 اینچ ( برای مدل های Curved در 55 و 65 اینچ) طی چند هفته آینده در بازار ایران با ضمانت سام سرویس معرفی خواهند شد.

 

جزئیات تازه از چک های جدید بانکی

طبق اعلام بانک مرکزی از روز های آتی دسته چک غیر صیادی توسط بانک ها صادر نمی شود.


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طبق آنچه در مراسم رونمایی از سامانه صیاد از سوی مسئولان بانک مرکزی اعلام شده طرح و رنگ چک های صیاد گلبهی است و از فردا در شعب بانک ها ارائه و توزیع می شود.

ضمن آنکه از روز های آتی دسته چک غیر صیادی توسط بانک ها صادر نمی شود و تا اردیبهشت سال 1397 بسیاری از دسته چک ها صیادی خواهد بود.

مردم البته باید بدانند که ‌چک های موجود تا 15 اردیبهشت ماه 97 دارای اعتبار است و درخواست و دریافت از طریق اینترنت  بانک  انجام می شود و گیرنده چک می تواند از طریق پیامک استعلام چک ها را انجام دهد.

مسئولان بانک مرکزی معتقدند که با راه اندازی سامانه صیاد اطمینان و اعتماد به چک بیشتر می شود. و البته طبق گفته رئیس کل بانک مرکزی بااین سامانه اعتبار و آبرو به چک برمیگردد.

بانک مرکزی همچنین اعلام کرده که چک هایی که برای بعد از این تاریخ صادر شده ، از اعتبار ساقط نمی شود و به قوت خود باقی است. البته تنها تفاوت این است که از اریبهشت سال 97 این چک ها  تنها در بانکی که آن را صادر کرده قابل نقد شدن است اما سایر چک های متصب به سامانه صیاد قابل وصول است.

طبق اعلام معاون فناوری های نوین بانک مرکزی،محتوای پیامک استعلام این است که آیا صادر کننده سابقه صدور چک بلا محل دارد یا خیر؟ و معیار آن آیین نامه های فعلی بانک مرکزی در مورد صدور چک بلامحل است.

جزئیات تازه از چک های جدید بانکی+تصویر - خبرگزاری تسنیم - Tasnim

 

 

محصولات جدید برند فوق پیشرفته و ممتاز LG SIGNATURE در تهران


ال‌جی سبک زندگی شما را با LG SIGNATURE متحول کرده و علاوه بر تبدیل کردن خانه شما به یک گالری هنری، آینده را به خانه شما خواهد آورد

ال‌جی الکترونیکس و گلدیران در مراسمی باشکوه در مرکز خرید چارسوی تهران از محصولات فوق‌پیشرفته و منحصربه‌فرد LG SIGNATURE در ایران رونمایی کردند. در این مراسم که با افتتاح مجدد فروشگاه چارسو بعد از بازسازی کل آن همزمان شده بود، ال‌جی برای اولین بار سری محصولات LG SIGNATURE خود را به معرض نمایش گذاشت.

محصولات LG SIGNATURE با ایجاد حس کمال‌گرایی، جوهره و ذات هر محصول را نشان دهند. هدف اصلی برندLG SIGNATURE خلق حس خاص بودن است و به همین خاطر طراحی و نحوه کاربری این محصولات به صورت بسیار هنرمندانه‌ای انجام شده است. در طراحی سعی شده تمام قسمت‌های اضافی تا بیشترین حد ممکن حذف شده و طراحی براساس ذات و کاربری اصلی محصول انجام شود. همچنین تمرکز ال‌جی بر روی این مسئله بوده است که با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز، این محصولات عملکرد و پاسخگویی بسیار بالایی در عین سادگی داشته باشد.

برند فوق پرمیوم LG SIGNATURE که بسیاری انتظار آن را می‌کشیدند شامل چهار محصول متفاوت است. یکی از پرافتخارترین‌های این سری تلویزیون LG SIGNATURE OLED W7  است که برنده جایزه بهترین محصول در CES 2017 شده است و نهایت ظرافت و سادگی را به رخ می‌کشد و بدون کوچک‌ترین فاصله‌ای بین دیوار و تلویزیون، تجربه بصری بی‌همتایی می‌آفریند. دیگر محصول این سری یخچال
LG SIGNATURE InstaView است که طراحی انقلابی و هیجان‌انگیزی دارد. این یخچال با داشتن یک پنل منحصربه‌فرد تنها با زدن دو ضربه روی در شیشه‌ای آن، داخل یخچال را به شما نشان دهد. دیگر محصول این سری تصفیه هوای LG SIGNATURE است که با استفاده از پنل شفاف و نوآورانه‌اش، فرایند تصفیه هوا را به تجربه‌ای بصری تبدیل کرده است. ماشین لباس‌شویی ™LG SIGNATURE TWINWash نیز به افراد و خانواده‌های بسیار خوش‌سلیقه، طراحی مدرن، بهترین عملکرد شست‌وشو و راحتی را ارائه می‌کند. با این ماشین لباسشویی می‌توانید دو حجم لباس را به صورت جداگانه بشویید و کاملا از لباس‌های خود مراقبت کنید.

 تلویزیون LG SIGNATURE OLED W7

تلویزیون LG SIGNATURE OLED  سری W تمرکز  خود را روی ذات و جوهره اصلی تلویزیون گذاشته است و تمام عواملی که حواس شما را در زمان تماشا کردن و شنیدن  پرت می‌کند حذف شده‌اند. این محصول یک تلویزیون فوق‌العاده است و به گونه‌ای طراحی شده است تا بهترین گزینه برای شما باشد. تلویزیون
LG SIGNATURE OLED  سری W به صورتی روی دیوار نصب می‌شود که حتی سایه‌ای مشاهده نخواهید کرد. این مدل به گونه‌ای در فضای دیوار خود را جای می‌دهد که انگار پنجره‌ای به دنیای دیگر است و می‌توانید حسی فراتر از دیدن و شنیدن  تجربه کنید.

این مدل برای کسانی طراحی شده است که ارزش واقعی کیفیت بالای صدا را درک می‌کنند. اسپیکرهای
up-firing ( رو به بالا) برای این مدل در نظر گرفته شده است تا انتشار صدا بهتر شده و چه در میزان صدای کم و یا زیاد، کیفیت صدا افت نکند. طراحی ساده و مدرن این محصول فضای کل خانه شما را متحول می‌کند

کیفیت تصویر عالی و صدای غنی بهترین لحظات را برای شما می‌سازند. تلویزیون LG SIGNATURE OLED  سری W با قابلیت‌هایی نظیر Dolby‌Vision و Dolby Atmos اولین تلویزیون در نوع خود به شمار می‌رود. با وجود کیفیت تصویر و صدای فوق‌العاده این مدل می‌توانید محیط سینمایی ویژه‌‌ای در کمال راحتی در خانه خود تجربه کنید. همچنین با وجود قابلیت مورد علاقه فیلم‌سازان یعنی Dolby‌Vision ، بیش از ۱۷۰ هزار ساعت محتوای تصویری در قالب فیلم‌های سینمایی ساخته شده است. به علاوه صدای Dolby Atmos کل فضای خانه را فرا می‌گیرد و با این قابلیت می‌توانید از وضوح صدای باورنکردنی و عمق صدای غنی لذت ببرید. این ویژگی شکوه خاصی به فضای شما بخشیده و  با صدای فراگیر ۳۶۰ درجه تمام حس‌های شما برانگیخته می‌کند.


یخچال LG SIGNATURE InstaView

یخچال LG SIGNATURE InstaView یک محصول مبتکرانه و پیشرفته است. برای اشاره به روحیه نوآورانه آن، ال‌جی فناوری DOOR-in-Door اش که برنده جایزه شده است را با اضافه کردن ویژگی InstaView DOOR-in-Door یک گام به جلو برده است و صنعت یخچال‌ها را متحول کرده است.

یخچال Door-in-Door هوشمند InstaView با معرفی ویژگی‌های متنوع و مناسب طراحی شده است. این یخچال دارای یک صفحه LCD 29 اینچی لمسی است که به محض اینکه دو ضربه روی آن بزنید مانند شیشه شفاف می‌شود. یخچال Door-in-Door هوشمند InstaView قابلیت‌های متنوع ارتقا یافته دیگری نیز در اختیار شما می‌گذارد. ویژگی برچسب هوشمند به شما اجازه می‌دهد در پنل روی یخچال لیست مواد داخل یخچال را سازماندهی کنید و یا لیست کارهایی که  باید در طول روز انجام دهید را مدیریت کنید. اعضای خانواده می‌توانند برای یکدیگر یادداشت بگذارند و لیست انجام کار روی صفحه نمایشگر یادداشت کنند. لنز ۲ مگاپیکسلی پانارومای بسیار عریض داخل یخچال، از داخل یخچال در زاویه‌های مختلف عکس می‌گیرد و آنها را به‌صورت بی‌سیم به گوشی هوشمند مورد نظر می‌فرستد. قابلیتی که برای افرادی که بدون لیست خرید به فروشگاه می‌روند بسیار کاربردی است.

لباسشویی LG SIGNATURE TWINWash

این برند پرمیوم همچنین شامل ماشین لباس‌شویی LG SIGNATURE TWINWash است که طراحی مدرن، بهترین عملکرد شست‌وشو و راحتی بی‌مانندی نسبت به هر لباس‌شویی دیگری ارائه می‌نماید. این ماشین با سیستم منحصربه‌فردش که به مصرف‌کننده اجازه می‌دهد دو دسته لباس را همزمان بشوید، کار شست‌وشو را بهینه می‌کند.

لباسشویی LG TWINWash قادر است با ترکیب یک ماشین‌ لباس‌شویی کامل در جلو و یک شوینده کوچک در یک پایه مخفی دو دسته لباس جداگانه را به طور هم‌زمان بشوید و مجموعه جدیدی از گزینه‌ها برای شست‌وشو را در اختیار شما بگذارد. ماشین‌ لباس‌شویی اصلی و قدرتمند حجم زیاد لباس‌های کثیف را می‌شوید، درحالی که شوینده کوچک می‌تواند برای چرخه شست‌وشوی متفاوتی تنظیم شود. بدون اینکه مجبور باشید برای جمع شدن یک دسته کامل لباس صبر کنید، می‌توانید حجم کم لباس را در زمان نیاز بشویید. شوینده کوچک برای لباس‌های ظریف یا خاص مانند لباس زیر یا لباس بچه که به روش خاصی برای شست‌وشو نیاز دارند عالی است.

 تصفیه هوای LG SIGNATURE Air Purifier

تصفیه هوای پیچیده LG SIGNATURE با پنل نوآورانه شفافش باعث می‌شود پروسه تصفیه هوا یک تجربه بصری باشد. از آنجایی که این تصفیه هوا به سیستم منحصر به فرد آبی مجهز است، قدرت آب را تحت کنترل در می‌آورد تا مواد شیمیایی مضر و آلاینده‌ها را فیلتر کند و همزمان سطح رطوبت اتاق را به سرعت به سطح ایده‌آل برساند. این محصول همچنین به سیستم فیلتر سیاه LG SIGNATURE مجهز است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد فیلترها را به مدت بیش از ۱۰ سال بشویند و دوباره استفاده کنند. امری که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود.

تمرکز همیشگی ال‌جی بر این بوده که نوآورانه‌ترین فناوری‌ها و نفیس‌ترین طراحی‌ها را به ایران بیاورد و در اختیار افرادی علاقمند به پیشرفته‌ترین محصولات و با سبک‌زندگی‌های منحصربه‌فرد بگذارد.

آقای «دوک سو آن» مدیرعامل ال‌جی الکترونیکس در ایران می‌گوید: “ما مفتخریم که بار دیگر محصولات فوق پرمیوم این برند توانسته علاقه و نظر مشتریان‌مان در ایران را جلب کند. برند LG SIGNATURE نیازهای افراد مرفه جامعه که همیشه به دنبال جدیدترین و پیشروترین گزینه‌ها برای خانه‌شان هستند، برآورده می‌سازد. گزینه‌ای که زیبایی، حسی بی‌همتا و تجربه‌ای عالی ارائه می‌کند. مواردی که انجامشان فقط از عهده LG SIGNATURE برمی‌آید.”

همچنین ال‌جی الکترونیکس و گلدیران در این مراسم از بزرگترین LED شهری رزولوشن بالا (Dot pitch 6) در ایران رونمایی کردند و با قرار دادن آنها روی مرکز خرید چارسو جلوه‌ای متفاوت به آن بخشیدند. این پنل‌های دیجیتالی بهترین و بیشترین دقت رنگ را بین دیگر پنل‌های تبلیغاتی دارند و می‌توانند نظر هر رهگذری را به خود جلب کنند. از طرفی با توجه به اندازه، کیفیت تصویر آنها افت نکرده و کیفیت خارق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارند.

لوازم خانگی درسا

⇓کاربر گرامی جهت مشاهده وب سایت روی تصویر زیر کلیک کنید⇓

افزایش 100 درصدی کشف کالای قاچاق در تهران به کمک سامانه جامع گمرکی

افزایش 100 درصدی کشف کالای قاچاق در تهران به کمک سامانه جامع گمرکی / 404 میلیارد ریال ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در پنج ماهه سالجاری

 ⭕️در سال 95 و 5 ماهه امسال حجم کشفیات قاچاق در استان تهران به کمک سامانه جامع گمرکی بیش از 100درصد افزایش یافته است .

⭕️وحید خدرویسی معاون حقوقی گمرک تهران با بیان این مطلب گفت : ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در سال 1395 به میزان 2هزارو 224 میلیارد ریال بود که در مقایسه با سال 1394 به میزان 100 درصد افزایش داشته که این اقدامات حاصل زحمات و تعامل شایسته گمرک با نیروی انتظامی و سایر دستگاههای متولی مبارزه با قاچاق کالا با محوریت سامانه های هوشمند گمرک است .

⭕️همچنین ارزش کالاهای قاچاق کشف شده در پنج ماهه سالجاری نیز به میزان 404 میلیارد و 443 میلیون ریال بوده است .

⭕️به گفته معاون حقوقی گمرک تهران در سال 95 بیش از 2 هزار و 500 پرونده که توسط دستگاه‌های کاشف به ظن قاچاق تشکیل شده بود در گمرک رسیدگی شد که تعدادی از آنها منجر به قاچاق قطعی گردید و ما بیش از 2 هزار و 500 هزار میلیارد تومان ارزشگذاری در حوزه پرونده‌های قاچاق موضوع کشفیات دستگاه‌های کاشف انجام دادیم. همچنین سال گذشته ما حدود 500 مورد ارزیابی در محل داشتیم، مانند حضور کارشناسان گمرک در بازار میوه و تره‌بار، کوچه مروی، بازار مولوی و... کارشناسان ما به صورت شبانه‌روز برای بررسی کشفیات کالای قاچاق به بازار اعزام می‌شدند.

⭕️خدرویسی از هماهنگی خوب دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق کالا خبر داد و افزود : راه‌اندازی سامانه قضایی که یکی از زیرمجموعه‌های سامانه جامع امور گمرکی است در موارد مختلفی ازجمله کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا در گمرک بسیار مؤثر بوده است. در سال‌های گذشته هنگامی که یکی از دستگاه‌های کاشف قاچاق کالا پرونده‌ای را به گمرک ارسال می‌کرد حدود 2 ماه طول می‌کشید تا نتیجه استعلام پرونده قاچاق به دستگاه مربوطه ارسال شود، اما امروزه با استفاده از سامانه‌های الکترونیکی این زمان به کمتر از یک روز و حتی کمتر از آن هم رسیده است.
یکی از مهم‌ترین مزایای سامانه جامع گمرکی افزایش سرعت در رسیدگی به پرونده‌ها است، طبق بخشنامه ریاست کل گمرک دیگر چیزی به اسم اسناد فیزیکی در گمرک وجود ندارد و در تمام گمرکات رویه‌های گمرکی به صورت الکترونیکی انجام و تمام اسناد اعم از فاکتور، پکینگ لسیت و بارنامه در سامانه جامع امورگمرکی قابل مشاهده است.

⭕️وی ادامه داد : یعنی به محض اینکه اسناد به گمرک واصل و بررسی می‌شود، 10 دقیقه بعد کالا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، مشخصات کالا به صورت دقیق در سامانه بارگذاری می‌شود و ما با استفاده از این اسناد می‌توانیم کار مطابقت را انجام دهیم.

⭕️معاون حقوقی گمرک تهران تاکید کرد : در سامانه جامع قضایی دقت و صحت در رسیدگی به پرونده‌ها دو عامل بسیار اساسی هستند، قبل از راه‌اندازی سامانه جامع قضایی ما مسائل متعددی در مورد دستکاری، جعل اسناد و... داشتیم و مشخصات کالای مکشوفه که به ظن قاچاق توقیف شده بود را با کالای دارای برگ سبز دستکاری می‌کردند تا به اهداف خود برسند.
پرونده‌های متعدد جعل، استفاده از اسناد مجعول و... فضای گمرک را آلوده کرده و باعث شده بود تا گمرک درگیر مسائل حاشیه‌ای شود و از اصل کار خود که رسیدگی سریع به پرونده‌های قاچاق است عقب بماند.
خوشبختانه در سال‌های اخیر و پس از راه‌اندازی سامانه جامع قضایی ما به ندرت با تخلفاتی مانند جعل اسناد مواجه می‌شویم و جعل در حوزه اسناد مثتبه برای رفع حل پرونده‌های قاچاق دیگر وجود ندارد.  

⭕️تهران به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور هدف اصلی کالای قاچاق است، ما در تهران همه نوع کشفیات قاچاق داریم؛ پوشاک، کفش، بلورجات، لوازم خانگی، چرم‌های مصنوعی، مواد خوراکی، آشامیدنی و بهداشتی و...
اما من به ضرس قاطع به شما می‌گویم که گمرک با توجه به سامانه‌های متعدد گمرکی تحول عظیمی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز ایجاد کرده که یکی از آنها شفافیت در رسیدگی به پرونده‌ها است .

شریعتمداری : درج نکردن قیمت کالا پایلوت است؛ خوب نبود، تجدید نظر می‌کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره طرح عدم درج قیمت کالا بر روی محصول گفت: این تصمیم در دولت قبل و یک هفته قبل از شروع دولت جدید گرفته شده بود بنابراین در ابتدای کار نمی‌توانستیم آن را لغو کنیم. محمد شریعتمداری در افتتاح و بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی، شکلات اظهار کرد: توسعه […]

وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره طرح عدم درج قیمت کالا بر روی محصول گفت: این تصمیم در دولت قبل و یک هفته قبل از شروع دولت جدید گرفته شده بود بنابراین در ابتدای کار نمی‌توانستیم آن را لغو کنیم.

محمد شریعتمداری در افتتاح و بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی، شکلات اظهار کرد: توسعه صنایع غذایی و تبدیلی بخش کشاروزی کشور باعث می‌شود که محصولات کشاورزان به قیمت بهتری خریداری و در نهایت به توسعه اشتغال در کشور کمک می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وی افزود: توسعه صنایع تبدیلی – تکمیلی بخش کشاورزی و غذایی کشور به قیمت خرید محصولات کشاورزان کمک شایانی می‌کند و از مشکلات آنها می‌کند و در مجموع این صنعت جزء صنایعی است که از سیاستهای جایگزینی صادرات است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت دوازدهم ادامه داد: بخش شیرینی شکلات با وجود اینکه بخشی از نیاز موارد اولیه خود را از خارج از کشور وارد می‌کند، اما با فرآوری شرایط صادرات دوباره را فراهم کرده و امیدواریم در این دوره بر میزان صادارت این محصولات افزوده شود و سیاستهای جایگزینی صادرات را تقویت کند.

شریعتمداری درباره طرح این وزارتخانه درباره حذف الزام درج قیمت محصولات گفت: این تصمیم در دولت گذشته اتخاذ شده است که الزام درج قیمت بر روی محصول از کارخانه برداشته شود.

* نظام قیمت‌گذاری کالا در کشور مخدوش بود

وی افزود: این تصمیم بر این پایه گرفته شده است که قیمت برخی محصولات با ۵۰ یا در مواردی حتی تا ۷۰ درصد تخفیف در فروشگاه‌ها بویژه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به فروش می‌رسید که این امر نشان دهنده آن بود که نظام قیمت‌گذاری کالا در کشور مخدوش است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت دوازدهم  ادامه داد: در چنین شرایطی برای حمایت از مصرف‌کنندگان نهایی و برای از بین بردن رقابت ناسالم میان شرکتهای پخش این تصمیم در وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت سابق گرفته شد.

* نگرانی بابت آسیب دیدن مصرف کنندگان از عدم درج قیمت کالا نداریم

شریعتمداری با اشاره به اینکه حذف درج قیمت‌گذاری بر کالا به صورت تدریجی شروع شده است گفت: از تولیدکنندگان خواسته شده است که از درج قیمت برای مصرف کنندگان خودداری شود اما این شرایط جدید به آن معنا نیست که می‌توانند محصولات خود را به هر قیمتی عرضه کنند زیرا در شرایط فعلی رقابت به شکلی نیست که عملا امکان عرضه محصولات به هر قیمتی وجود داشته باشد.

وی تاکید کرد: صنایع غذایی کشور اکنون در رقابت کامل به سر می‌برند که شرایط مطلوبی را نیز برای مصرف کنندگان ایجاد کرده‌اند و این نگرانی که مصرف کنندگان آسیب ببینند وجود ندارد.

* تصمیمی که دولت قبل یک هفته قبل از شروع دولت جدید گرفته بود را نمی‌توانستیم لغو کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تصمیمی که دولت قبل یک هفته قبل از شروع کار دولت جدید گرفته بود در ابتدای کار نمی‌توانستیم آن را لغو کرده و یا تجدیدنظر صورت دهیم به همین منظور به این سمت رفتیم که کارگروهی در این زمینه تشکیل داده و مشکلات آن را به حداقل برسانیم.

* عدم درج قیمت کالا پایلوت است اگر خوب نبود تجدید نظر می‌کنیم

شریعتمداری گفت: با اطلاع‌رسانی درباره این طرح مردم را در جریان گذاشتیم و قرار شد این طرح را به صورت پایلوت شروع کنیم اگر خوب بود ادامه می‌دهیم و اگر خوب نبود در این خصوص تجدیدنظر صورت می‌گیرد.

وی در پایان گفت حرف مرد دو تا است که از سخن وی اینگونه تعبیر می شود چنانچه طرح مزبور نتیجه مورد نظر را به دست ندهد کنار گذاشته خواهد شد.

رشد قارچ گونه برند‌های ترکیه‌ای در بازار/ حمایت از تولید داخل با حرف عملی نمی‌شود

رشد قارچ گونه برند‌های ترکیه‌ای در بازار/ حمایت از تولید داخل با حرف عملی نمی‌شود

این روز‌ها در گوشه و کنار شهر فروشگاه‌های برندی در زمینه پوشاک دیده می‌شود که روز به روز بر تعدادشان افزوده می‌شود و رشد آن‌ها کسب و کار افراد زیادی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

 مدتی است که فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک که اغلب آن‌ها برند‌های ترکیه‌ای هستند در سطح شهر رشد پیدا کرده اند و از این رو فروشگاه‌های اطراف خود را تحت تاثیر خود قرار داده اند.

در این میان برخی از برند‌هایی که در سطح شهر دیده می‌شود شاید نسبت به تولیدات داخل برتری خاصی نداشته باشند، اما با قیمت‌های چند برابری و این ذهنیت که برند خاصی هستند در بین مردم جایگاهی پیدا کرده اند.

در همین راستا ابولقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با بیان اینکه برند‌های خارجی تولید داخل را مختل کرده اند عنوان کرد: ورود برند‌های مختلف خارجی که تعدادشان کم نیست در سال های اخیر ضربه شدیدی به تولید داخل در زمینه پوشاک وارد کردند و کسی از تولیدکنندگان داخلی حمایتی نکرد.

وی با بیان اینکه دستورالعمل جدید در خصوص محصولات برند و وارداتی به ضرر فروشندگان پوشاک است خاطرنشان کرد: در سال جدید واردکنندگان محصولات برند موظف هستند خودشان فروشگاه اجاره کنند و به طور انحصاری به فروش محصولات بپردازند.

شیرازی با ابزاز تاسف از بخشنامه جدید افزود: در گذشته هر برندی که به کشور وارد می‌شد در سطح فروشگاه‌ها و به دست فروشندگان مختلف به فروش می‌رسید، اما امروزه شاهد رشد فروشگاه‌ها با برند‌های ترکیه‌ای هستیم و از طرفی رشد قارچ گونه این گونه فروشگاه ها به سبب بخشنامه جدید، کسب و کار واحد‌های صنفی در زمینه پوشاک را فلج می‌کند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک با انتقاد از رشد برند‌های بی کیفیت در بازار اظهار کرد: اگر قرار است مجوز واردات برندی صادر شود بهتر است به برند‌های مطرح اروپایی این اجازه داده شود که طبق دانش روز دنیا تولید را انجام می‌دهند.

وی افزود: با ورود برند‌های مطرح جهان به کشور انگیزه‌ای برای تولیدکننده ایجاد می‌شود تا با رقابت با این برند‌ها بتوانند کیفیت محصولات را ارتقا دهد و از طرفی، چون همه افراد به دلیل قیمت بالای محصولات برند نمی‌توانند از آن محصولات استفاده کنند تولید کنندگان داخلی نیز از این جهت آسیبی نخواهند دید.

شیرازی در ادامه بیان کرد: در بحث دادن پروانه به فروشگاه‌ها آیین نامه‌ای وجود دارد که در آن جای خیلی از بند‌ها خالی است به طوریکه مثلا اگر کالا برند است متولی آن مرکز امور اصناف است و باید این مرکز رسیدگی های لازم را انجام دهد و اتحادیه اجازه ندارد از پروانه دادن به این فروشگاه اجتناب کند.

وی افزود: به طور مثال اگر جنس قاچاق در فروشگاهی وجود داشته باشد اتحادیه اختیار ندارد که به این دلیل برای او پروانه صادر نکند، چون متولی این امر بازرسین تعزیرات هستند.

شیرازی با بیان اینکه بازرسین اتحادیه تنها مسئولیت گزارش دادن به متولیان را بر عهده دارند اظهار کرد: در صورتی که اتحادیه پروانه را صادر کند و بعد قاچاق بودن محصولات ثابت شود فقط می‌تواند گزارشات لازم را ارجاع دهد که در این میان اگر گزارش درست نباشد مشکلاتی را هم برای اتحادیه به وجود می‌آورد.