نمایشگاه مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفت

نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی در حاشیه آخرین روز نمایشگاه در خصوص دست آورد آن برای اتحادیه بیان داشت : در خصوص دست آورد نمایشگاه امشب نمی توان صحبت کرد چرا که می بایست آمارهای لازم گرفته شود و سپس نظر نهایی خودرا اعلام کنیم.

نمایشگاه مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی در حاشیه آخرین روز نمایشگاه در خصوص دست آورد آن برای اتحادیه بیان داشت : در خصوص دست آورد نمایشگاه امشب نمی توان صحبت کرد چرا که می بایست آمارهای لازم گرفته شود و سپس نظر نهایی خودرا اعلام کنیم.

سیدمرتضی میری در گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» افزود : آنچه که مشخص است نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی هر سال با اقبال بیشتر مردم مواجه می شود و همانطور که مشاهده می کنید در شرایطی که در ساعات پایانی نمایشگاه به سر می بریم، همچنان ازدحام جمعیت وجود داشته و مردم در حال بازدید و خرید از این نمایشگاه هستند.

وی ادامه داد : با توجه به نوسانات دلار در چند روز گذشته به حمدالله تمامی برندهای حاضر در نمایشگاه با همکاری لازم افزایش قیمت نداشته و تا حد امکان تخفیفات لازم را جهت رفاه حال خریداران لحاظ کرده اند که جا دارد از همینجا به تمامی این برندها خسته نباشید گفته و از همه ی آنها تشکر کنیم.

نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی خاطرنشان کرد : البته یکی از مشکلات امسال کمبود جا برای برندها بود که بر اساس نظرسنجی های اولیه هم بازدیدکنندگان و هم غرفه داران به این موضوع اذعان داشته و درخواست فضای بیشتر را داشته اند.

مرتضی میری تصریح کرد : متاسفانه همین مهم باعث شد که بسیاری از برندها فرصت حضور در این نمایشگاه را از دست بدهند.

وی در پایان بیان داشت : طبق صحبت های صورت گرفته با مسئولین محترم مصلی بزرگ اما خمینی (ره) قرار بر این شد که در دوره بعد نمایشگاه پس از بررسی ها و هماهنگی های لازم، در صورت امکان هفتمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی را در ظلع شمالی مصلی به مسحات 17 هزار متر مربع برگزار کنیم که به امید خدا دیگر مشکل فضا نخواهیم داشت.