ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی| آماده باش برندهای لوازم خانگی در شب افتتاحیه+عکس

از خوش نقش های کره ای گرفته تا مردان سرزمین آتا ترک، از خوش نام های تولید داخل گرفته تا آلمانی های پر مدعا، همگی آماده به‌ رخ کشیدن محصولات خود در ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی شده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، صبح فردا در حالی ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی افتتاح خواهد شد که تمامی برندهای داخلی و خارجی حاضر در این نمایشگاه در تکاپوی آماده سازی غرفه های خود هستند.
آنچه که در نگاه اول متوجه آن خواهیم شد حضور پر قدرت و تمام عیار شرکت های لوازم خانگی‌است.

از خوش نقش های کره ای گرفته تا مردان سرزمین آتا ترک، از خوش نام های تولید داخل گرفته تا آلمانی های پر مدعا که همگی آماده به‌ رخ کشیدن محصولات خود شده اند.
به جرات می توان اذعان داشت که نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی از هر لحاظ یکی از بهترین نمایشگاه های برگزار شده در این حوزه است.

آماده باش برندهای لوازم خانگی در شب افتتاحیه+عکس

ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی

عرضه محصولات با کیفیت و با تخفیفات خوب، دسترسی آسان به محل برگزاری نمایشگاه، حضور برندهای خارجی معتبر و معرفی محصولات جدید از فاکتورهای فوق العاده این نمایشگاه است که در کمتر نمایشگاه هایی در این حوزه به آن توجه می شود.
گواه این ادعا حضور پر شور علاقه مندان در روزهای برگزاری نمایشگاه است که در سال های گذشته نیز شاهد این مهم بوده ایم.
نکته قابل تامل عدم حضور شرکت شهاب در این نمایشگاه است که متاسفانه بر اساس اطلاعات به دست آمده این شرکت بزرگ وقدیمی در شرایط مالی بسیار بدی به سر می‌برد.
ششمین دوره نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی ساعت ۱۰ صبح فردا با حضور مسئولین و مدیران شرکت های لوازم خانگی داخلی و خارجی افتتاح خواهد شد.
این نمایشگاه از تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ لغایت ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

آماده باش برندهای لوازم خانگی در شب افتتاحیه+عکس

ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی

ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی

ششمین نمایشگاه عرضه محصولات لوازم خانگی