جوابیه بهستان تجارت ارس به خبر ال کا ایران/نمایندگی رسمی هستیم+سند

پس از انتشار خبر ال کا ایران مبنی بر عدم حضور نمایندگی رسمی بکو در ایران، شرکت بهستان تجارت ارس جوابیه ای را به شرح ذیل در خصوص خبر مذکور به ال کا ایران ارسال کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، پس از انتشار خبر ال کا ایران مبنی بر عدم حضور نمایندگی رسمی بکو در ایران، شرکت بهستان تجارت ارس جوابیه ای را به شرح ذیل در خصوص خبر مذکور به ال کا ایران ارسال کرد.

مدیرمسئول محترم پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»

با سلام

   در پی انتشار خبر "بکو در ایران نمایندگی رسمی ندارد" بازرگانی بهستان تجارت ارس اعلام می دارد که این شرکت نماینده رسمی برند بکو در ایران بوده و گواهی رسمی بودن نمایندگی برند نیز برای آن رسانه وزین ارسال گردیده است.

جوابیه بهستان تجارت ارس به خبر ال کا ایران/نمایندگی رسمی هستیم+سند

 

لازم به ذکر است که سند ارائه شده توسط ال کا ایران با استناد به اسناد موجود در سایت دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور بوده که پس از انتشار خبر و پیگیری های انجام شده توسط واحد روابط عمومی شرکت بهستان تجارت ارس مشخص گردید که مجوز جدید این شرکت در سامانه مذکور ثبت نگردیده و بر همین اساس این شائبه به وجود آمده است.

جوابیه بهستان تجارت ارس به خبر ال کا ایران/نمایندگی رسمی هستیم+سندهم اکنون مجوز نمایندگی رسمی برند بکو در ایران در سامانه دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور موجود بوده و سند آن نیز برای رسانه محترم ال کا ایران ارسال گردیده است.

 

شرکت بهستان تجارت ارس طی سالهای فعالیت خود به هیچ عنوان خلاف قانون عمل نکرده و این اطمینان را به مشتریان عزیز خود خواهد داد که تنها نماینده رسمی برند بکو در ایران بوده و هیچگونه مشکلی در خصوص خدمات پس از فروش آن وجود نخواهد داشت.