رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

نصب برچسب شناسایی روی واحد‌های توزیع لوازم خانگی (فروشگاه ها)
میری گفت: از هفته آینده، برچسب شناسایی برای واحد‌های شناسنامه دار (رسمی دارای پروانه کسب) توزیع لوازم خانگی در درب این واحد‌ها نصب می‌شود.
 
مرتضی میری رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  اظهار کرد: هم اکنون مشکلی در تامین مواد اولیه در بازار لوازم خانگی وجود ندارد و تولیدکنندگان می تواند مایحتاج خود را در بازار رسمی کشور تامین کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در پاسخ به این پرسش که وضع مبارزه با شکل گیری بازار عرضه محصولات لوازم خانگی قاچاق در کشور چگونه است؟ تصریح کرد: قاچاق این صنعت، در کشور کمتر نشده است، به طوری که می‌توان افزایش صددرصدی را در این بازار شاهدبود

میری با بیان اینکه یک هزار و ۶۰۰ واحد‌های رسمی شناسنامه دار در تهران مشغول به فعالیت اند، افزود: از هفته آینده، برچسب‌هایی برای واحد‌های شناسنامه دار در درب این واحد‌ها نصب می‌شود  تا واحد‌های رسمی و غیررسمی در بازار مشخص شوند.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با بیان اینکه قیمت لوازم خانگی در بازار ثابت است، اظهار کرد: علل این امر را می‌توان خرید مواد اولیه تولیدکنندگان با ارز دولتی(نیما) در بازار دانست  .
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی، امیدواریم که همکاری مسئولان و دولت در این صنف بیشتر شود چرا که این همکاری باید ادامه داشته باشد تا مشکلات موجود در این صنف بخصوص قاچاق مرتفع شود.