افتتاح بیستمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی مشهد

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی و رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران انجام شد؛
افتتاح بیستمین دوره نمایشگاه لوازم خانگی مشهد
نمایشگاه های لوازم خانگی، محصولات صوتی و تصویری و فرش ماشینی و موکت با حضور مسئولان استانی و کشوری در نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، بیستمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، هفدهمین نمایشگاه بین المللی صوتی و تصویری و هشتمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و موکت شب گذشته 24 دی ماه به صورت همزمان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.
این سه نمایشگاه تخصصی کالا در مشهدنمایشگاه در فضای حدود 9هزار و 200مترمربعی برگزار می شود وی مجری آن سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی است.
در این نمایشگاه 137شرکت داخلی تولیدکننده و نمایندگی فروش کالاهای کشورهای ترکیه، ایتالیا، چین، آلمان، اسپانیا و فرانسه در قالب  783غرفه محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.
فعالیت این شرکتها در زمینه عرضه کالاهایی همچون یخچال و فریزر، لوازم صوتی و تصویری، اجاق گاز و فر، هود و سینک، لوازم و ظروف آشپزخانه، ظروف چینی، لوازم برقی کوچک، فرش ماشینی و موکت است.
 این نمایشگاه ها تا 28 دی از ساعت 16تا22 در محل دائمی نمایشگاه بی المللی مشهد میزبان بازدیدکنندگان تخصصی و عموم شهروندان خواهد بود.
گفتنی است، قربان میزرایی معاون اقتصادی استاندارخراسان رضوی، احمدیزدان پناه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، محمدطحان پور رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی کشور، محمدحسین ودیعی از اعضای شورای شهر مشهد در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشتند.